Usługi

Swe początki wywodzimy z usługowego działu poligrafii: popularnie zwanego naświetlarnią, wyposażoną w specjalizowane studio graficzne z profesjonalnymi skanerami bębnowymi, analogowymi cromalinami, studiem fotograficznym, studiem DTP, naświetlarkami do filmów i później płyt. Cyfrowa obróbka grafiki popchnęła nas ku laserowemu drukowi cyfrowemu i wysokojakościowemu drukowi wielkoformatowemu. Stąd był już tylko krok do drukarni offsetowej, którą prowadzimy ponad 12 lat.

Zdecydowaliśmy się pozostawić możliwość zamawiania u nas wybranych elementów cyklu produkcyjnego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej naświetlarni: naświetlamy termiczne płyty ctp, do nich proponujemy wykonanie certyfikowanych proofów kolorystycznych lub ozalidów. Naświetlamy z gotowych plików impozycyjnych lub wykonujemy montaże wg zleconych schematów.

Doświadczeni graficy i DTP-owcy zaprojektują i wykonają materiały promocyjne czy złożą publikacje. Zaopatrzeni z specjalizowane oprogramowanie urzeczywistnią najróżniejsze pomysły na opakowania.

Z gotowych plików wydrukujemy cyfrowo lub offsetowo zlecone prace. Całościowo z obróbką introligatorską lub w formie arkuszy plano.

Wszystko według potrzeb klienta i w stałym kontakcie na każdym etapie produkcji.